Meble / Fotele / Carmen

Carmen

MTI Furninova / Fotel

Wymiary:
długość 78/ szerokość 77 / wysokość 84
Cena:

Opis:
Fotel typu Carmen, to fotel-kameleon. Wszystko za sprawą tapicerki, która w zależności od barwy i struktury, zgrabnie dostosowuje się do charakteru otoczenia. Kształt fotela z kolei, odznaczający się miękką, łagodną w zagięciach linią, skutecznie zachęci do zatopienia się w nim i odpłynięcia w krainę błogiego relaksu.
Carmen w kolorze Pink, czyli model o strukturze tkanego lnu i barwie pudrowego różu, świetnie wpasuje się we wszelkie wnętrza utrzymane
w stylu skandynawskim. Łagodność kształtów i subtelność prezentowanego odcienia, w połączeniu z białą cegłą lub pastelową jasnością ścian, uwypuklą nowoczesny profil wnętrza. Natomiast ciemniejsza, nasycona barwa i struktura miękkiego obicia modelu Carmen (butelkowa zieleń/ głęboki burgund), nasycą wnętrze nutą teatralnego orientu. Model ten znakomicie wpisze się również w klimaty nieco bardziej klasyczne, podkreślające elegancję i nastrojowość pomieszczeń.
Carmen to model niezwykle kobiecy. Idealny do salonu, sypialni czy kamienicznego wykuszu. Równie dobrze będzie się prezentował w kameralnych, przesiąkniętych duchem artyzmu kawiarniach, czy domowych biblioteczkach, które zyskają na gustowności i szyku. W każdej jednak wersji, fotel Carmen, to symbol swobodnego komfortu, jak i elegancją podszytego luksusu. Przestrzeń, w której ten egzemplarz zagości, zachęci zarówno miłośnika ciepłych kapci, dobrej lektury i aromatycznej latte, jak i przedstawiciela najwyższego stopnia galanterii, szyku, czy garsonki w stylu retro ;-).
Występują dwie wersje:
Podstawowa (nieobrotowa) - dostępna z nóżkami CARMEN BRUSHED BLACK CHROME lub drewnianymi CARMEN.
Obrotowa (SWIVEL) - dostępna jedynie z drewnianą CARMEN SWIVEL RAMA.
Carmen